Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PočetnaPočetna  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vaše mišljenje

Ići dole 
+9
naca007
Little Demon of Jared
-AxE-
Jonix
Sel's girl
Cassie
Ancikaaaa
Wlajky
The Slayer
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 8:46 pm

e nerwirame reklama za moj forum u twom potpisu...izbrisxi...
Nazad na vrh Ići dole
Cassie
Lovac na demone
Lovac na demone
Cassie


Ženski
Broj poruka : 404
Godina : 32
Lokacija : BeH!nD ThE SuN
Poeni : 474

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 8:49 pm

evo izbrisala sam ^^
nemojte se svadjati pls ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 8:51 pm

pa skim se swadjam....zar owde ne pisxe "iznesi swoje misxljenje"??????
To sam i ja uradila ali iskreno
kome se swidja kome ne, kako je-tako je
Nazad na vrh Ići dole
Cassie
Lovac na demone
Lovac na demone
Cassie


Ženski
Broj poruka : 404
Godina : 32
Lokacija : BeH!nD ThE SuN
Poeni : 474

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 8:54 pm

ne svadjas se jos jer smo samo nas dve ovde xD
nego kazem za kasnjie ^^
ae necemo ovu temu da pretvaramo u chat dosta je bilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:03 pm

lol...pa owde ni cxat nema...xD
Nazad na vrh Ići dole
naca007
Administrator
Administrator
naca007


Ženski
Broj poruka : 252
Godina : 30
Poeni : 318

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:12 pm

To pravilo je postavljeno da ljudi ne bi samo dolazili radi reklamiranja svog foruma vec zbog toga sto vole temu i sve to . Nama je drago sto si nam dala kritike , zaista jeste , mnogo je zanimljivije kad covek ima da razmislja o tome sta bi se trebalo promeniti i sta ne valja . Par igrica mozes otvoriti u podforumu 'razno' , ali lakat u tastaturu je cisti spam . Zasto bi otvarali new topic za nove clanove , sve je isto , fora je da se clan predstavi i da mu drugi kazu dobrodosao , to se moze i bez otvaranja nove teme . New , old i lock nisu banneri , to su ikonice , a meni se cini da ih ima ( mozda ti je slab internet pa ne mogu da se otvore ) . Forum jeste zabavan , barem meni jeste ( a cini mi se da nisam jedina koja ima to misljenje ) . U svakom slucaju hvala na kritikama Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photoshop-tn.co.cc
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:33 pm

ma nije bitno da li su ikonice ili baneri...internet mi nije spor...samo se widi neka crna slika i jako je glupo...
Nazad na vrh Ići dole
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:34 pm

a logucxno je da se otwara nowi tpicxk kao se nebi taj jedan nakrcawao a i da ako wetj wodisx racxuna o izgledu foruma, preglednije je...
Nazad na vrh Ići dole
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:37 pm

Da... apsolutno se slažem.

1. Ovo nije RBD forum gde možete pisati tnx, volim te bb, ok, extra je. Ovo je forum gde će biti normalnih tema, i hvala Bogu zabavnih diskusija.

2. Dalje, chat imaš u delu razno i zove se supernatural spam.

3. Ne znam, onaj deo gde se kači za novo, staro i zaključano se zove ikonice, a ne baneri. Inače, šta će nam lebdeće glave na forumu?

4. Za predstavljanje se slažem sa Nacom, nema potrebe da gomilamo glupe teme. Dovoljna je ta jedna.

Sve u svemu, hvala na tome što si iznela svoje mišljenje. Zahvaljujem.
Very Happy

Edit: postoji dugme edit.
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:51 pm

Ozbiljno postoji dugme edit?
Ok...Ikonice...Treba na njima da pisxe new old ili makar da imaju neku razumnu oznaku!
Ali swakako to je twoja stwar...moj forum je moja stwar i na njemu je swe normalno...
Slobodno idi pa proweri (ako ti ponos dozwoljawa)....supernatural-serbia


Poslednji izmenio Little Demon of Jared dana Pon Sep 14, 2009 9:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:52 pm

Pa ja mislim da je razumno. Novo je crveno, crno je staro... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 9:54 pm

pa dobro...ali unesi malo wisxe zxiwota u swe to...a i widi se da nije RBD forum posxto su oni posetjeniji i puni zxiwota...
Nazad na vrh Ići dole
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:00 pm

I uglavnom prepuni grešaka u pisanju, spama, nekvalitetni i jako loše organizovani gde je akcenat bačen na off topic. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:11 pm

Spama ima swagde....to se jednostawno ne mozxe iskoreniti iz nekoga....uwek to neko radi...kao mi sada...swako gresxi dok pisxe, a i ako mislisx na nasxe š-sx i to...mi tako pisxemo!!! Swi forumi su extra i ima jako puno zanimljiwosti, pricxe....
Nazad na vrh Ići dole
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:13 pm

Da... samo treba trideset godina da se dešifruje. Razz
Nego, nećemo više ovde... za to postoji off topic.
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
naca007
Administrator
Administrator
naca007


Ženski
Broj poruka : 252
Godina : 30
Poeni : 318

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:13 pm

Little Demon of Jared ::
pa dobro...ali unesi malo wisxe zxiwota u swe to...a i widi se da nije RBD forum posxto su oni posetjeniji i puni zxiwota...

pa ne znam , za forum star 3 dana meni se cini da smo poprilicno napredni Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photoshop-tn.co.cc
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:20 pm

Da... i meni se tako čini. Hvala Bogu, 23 članova za tri dana je superiška. Inače, postovi će sami doći. Već smo se svi raspisali..
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:21 pm

Kako kome treba 30 godina da desxiphruje...Meni ne...Dzabe kad pola njix nema ni post niti ikad dolazi...Ali sretjno!!!
Nazad na vrh Ići dole
naca007
Administrator
Administrator
naca007


Ženski
Broj poruka : 252
Godina : 30
Poeni : 318

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:24 pm

Vreme ce sve pokazati . A hvala na pozeljenoj sreci , ali mislim da nam nije potrebna , stil , tema , clanovi , dobri admini .... to je sve dovoljno da forum uspe Smile

Citat :
desxiphruje

aj molim te desifruj mi ovo , ne mogu da cekam 45-u


Poslednji izmenio naca007 dana Pon Sep 14, 2009 10:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photoshop-tn.co.cc
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:24 pm

Pa sigurno nismo očekivali 4000 postova za tri dana... osim da smo ja i Naca otvorili sakriveni forum i pisali asdrqrabgas i slično kao što neki forumi rade. Video sam to u par (više od tri para sigurno) slučajeva kada sam popravljao admin panele. Mislim da je to jadno i da nam stvarno ne treba. Razumem spam sa svrhom, ima chatrooma i to... ali samo smajli i takva slova kao lakat na tastaturi je stvarno besmisleno i glupo.
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
naca007
Administrator
Administrator
naca007


Ženski
Broj poruka : 252
Godina : 30
Poeni : 318

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:30 pm

Evo da sagledamo sve o cemu smo raspravljali i stavimo tacku na te tvoje besmislice : Mi ovde planiramo da napravimo ozbiljan forum , ne neke detinjarije koje sluze za spam u kojima ce clanovi da pisu u igricama , laktu na tastaturi i tako tim besmislenim i nepotrebnim temama da bi nabudzili postove za reklamu . Mozda mi nismo profesionalci , ali imamo zdravu ideju i planiramo da je ostvarimo . Ti to ocigledno ne shvatas , ali ovaj forum nije napravljen iz ciste dosade , zeljom da se "ima forum" , kao mnogi RBD i tako ti neozbiljni forumi . Pravila nisu nimalo stroga , ti si se zalila , zalba nije usvojena . Tacka , kraj rasprave , ako ti se ne svidja forum , samo klikni na ono "log out" gore i prestani da spamujes .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photoshop-tn.co.cc
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:36 pm

Da. Zato sam i odabrao da radim forum sa Nacom, i naravno biće tu još njih sa zavidnim pozicijama. Ali biće oni koji znaju da rade kako treba i imaju smisla. Ukoliko ti se forum ne sviđa, lepo je Naca objasnila, sve je to samo jedan klik. Inače, mislim da za sada znamo šta radimo, na ovaj način ćemo pisanje gluposti saseći u korenu. Kada neko dođe imaće šta da čita, a ne tnx, bb, ok, extra i slično. Brisaćemo takve stvari, jednostavno je. Ne želimo da budemo neprofesionalno društvo bez ideje i zamisli. Baš me briga da li mi je post ovoliko dug, ili je možda samo jedan red. Ali bitno mi je šta u njemu piše. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:45 pm

Ne znam kakwi su owo profesionalci kad msm swe je nekako bzwz...Pa sama si ogranicxila duzxinu posta...xDD
I da, nisam se zxalila nego rekla sxta nije normalno...ali ocxigledno wi prawite neki nowi swet!!!!
Nazad na vrh Ići dole
naca007
Administrator
Administrator
naca007


Ženski
Broj poruka : 252
Godina : 30
Poeni : 318

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:48 pm

Aj se registruj http://www.elitesecurity.org/

Ax kako bi te ljudi na sprdnju bacili zbog takvih postova drunken
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photoshop-tn.co.cc
The Slayer
Administrator
Administrator
The Slayer


Muški
Broj poruka : 406
Godina : 30
Lokacija : Graveyard, slaying vampires...
Poeni : 486

Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2009 10:48 pm

Evo članka koji sam kao forum reviewer na forumotion.com oficijalnom forumu koristio u par reviewa, preveo ga je MEX sa FoF-a.

Citat :
Jedan od ključnih uspjeha vašeg foruma je dobar prvi dojam tj. utisak. Evo par savjeta koji su sastavljeni na temelju iskustva rada sa forumima i komentarima brojnih članova.

DIZAJN FORUMA

Sklad boja

Jedna od bitnih sastojnica kod ostavljanja prvog utiska je naravno dizajn. Članove će najviše odbiti nesklad boja, mnoštvo boja na forumu. Stoga se pridržavajte zlatnog pravila: "Da bi vaš forum izgledao profesionalno, morate kombinirati sa najviše 3 boje na forumu, ali jedna mora prevladavati!"
Najbolji forumi su oni na kojima prevladavaju eventualno 2 boje koje su ugodno spojene. Ukoliko neznate koje boje iskombinirati, preporučam vam posjet sljedećoj stranici:

Kuler Adobe

Veličina slika i ikonica

Također važna činjenica je da ako se ne pridržavate nekih standarda u veličinama slika i ikonica na vašim forumima, nikad nećete imati ozbiljan forum. Nikada ne koristite ikonice veće od 40px na vašim forumima. Znam da vam možda izgleda cool imati veće slike u vašim godinama, ali zaista je iritantno vidjeti prevelike
ikonice i slike po forumima i još uz to da su nabacane bez ikakvog reda. Što su vam slike veće, to im duže treba da se učitaju i pojave na vašem forumu.
Smirite doživljaje i pročitajte neke važne upute o dizajn standardima i veličinama ovdje:

Grafički standardi (veličine slika)


Font

Ne koristite neke neozbiljne fontove poput Comic Sans za vaše forume. Neka veličina fonta bude dovoljno velika. Znači ni premala ni prevelika. Neka se tekst normalno može vidjeti i sa 80 cm udaljenosti od ekrana. Sigurno da nijedan gost neće se približavati ekranu svog kompjutera i dodirivati ga nosom kako bi mogao
pročitati tekst na vašoj navigaciji, banneru ili samom forumu. Također izbjegavajte pisanje naizmjenično velikim MaLiM sLoVimA. MoŽdA vAm Je kUl aLi j3 pRiLičNo IritanTNo. Kod odabira fonta, ne koristite kričave boje kada uređujete neki post jer to bude grozno šarenilo boja. Font je u jednoj boji, eventualno dvije (kod postova). Također zapamtite: tamna pozadina - svjetli font, svjetla pozadina - tamni font.


SADRŽAJ FORUMA

Portal

Ako ste se odlučili raditi portal uz vaš forum, otvorite ga isključivo ako imate neke korisne informacije ili je vaš forum neki news forum u kojem djelite korisne informacije sa vašim članovima pa vam je portal nužno potreban kako biste te informacije jednostavno prikazali.

Ukoliko nemate kvalitetne informacije koje ćete redovito objavljivati na vašem portalu, ne otvarajte portal samo kako biste ga imali!

Također u forum widgetse ne ubacujte aplikacije poput satova i muziku. Najčešće greške su stavljanje kreštave muzike. Morate znati da se svima ne sviđa muzika koja se sviđa vama, pa će samo 30% gostiju kojima se ne sviđa glazba je pauzirati, a onih 70% će jednostavno izaći sa vaše stranice.

Portali mogu biti jako korisni, ali ako ima se pristupi ne profesionalno i ozbiljno, mogu biti samo slaba točka vašeg foruma i ono što vas čini gubitnikom ili gubitnicom.



Tema foruma

Kada otvarate forume, ne otvarajte ih kao što sam naveo i kod portala, samo da biste imali forum. Prije nego otvorite bilo kakav forum, dobro razmislite o temi tog foruma. Svi ste vjerojatno vidjeli stotinjak foruma tipa "forum o Rebelde", "forum o Dulce", "Twilight forum" i sl. Od tih stotinjak koliko ih je otvoreno samo jedan je uspješan, ostali su svi gubitnici, a najuspješniji je naravno
onaj ko je i prvi došao na tu ideju i tu temu.

Znači, tema ili ideja o forumu mora biti jedinstvena i prije svega, morate stvoriti nešto čega nema u velikom broju i nešto po čemu je jedinstveno i različito o drugih. Tek tada ste osigurali 50% uspjeha na samom početku.


Administracija i pravila

Što se tiče administracije i cjelokupnog forumskog staffa, zapamtite da ste vi tu glavni i oni koji vode glavnu riječ.

Svaki uspješan forum mora imati određena pravila, a forumski staff je tu da osigura da se ta pravila i poštuju.

Ne budite mlakonje pa da opraštate onima koji ta pravila krše, jer ona se primjenjuju prema svima isto.

Također owner tj. onaj ko je forum napravio, mora navesti negdje na forumu kako ga je moguće kontaktirati, tako da svaki član može u bilo kojem trenutku kontaktirati šefa foruma i reći ukoliko mu netko od staff tima stvara probleme ili ako ima bilo kakav drugi problem vezan za forum.


Spam

Mislim da ovdje nema puno komentara. Spam je nešto što se treba svakako izbjegavati, jer svaki post koji se postavi treba imati nekog smisla, a post koji je sadržan od jednog smajla ili koji nema veze sa temom, svakako treba zabraniti i kažnjavati one koji takve postove pišu, jer to pišu samo kako bi skupili velik broj postova, a da bi bili dobar forumaš nije bitan broj postova nego kako pišete i što pišete.
Nazad na vrh Ići dole
https://supernatural.forumsr.net
Sponsored content





Vaše mišljenje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše mišljenje   Vaše mišljenje - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaše mišljenje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Vaše ime na kineskom...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Početak :: SW forum-
Skoči na: