Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PočetnaPočetna  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Van Helsing

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Cassie
Lovac na demone
Lovac na demone
Cassie


Ženski
Broj poruka : 404
Godina : 32
Lokacija : BeH!nD ThE SuN
Poeni : 474

Van Helsing Empty
PočaljiNaslov: Van Helsing   Van Helsing EmptyPon Sep 14, 2009 4:40 pm

SINOPSIS

Krajem 19. veka lovac na čudovišta i utvare dr Gabrijel van Helsing (Džekmen) poslat je u zemlje istočne Evrope da uništi zle sile poput grofa Drakule (Roksburg), vukodlaka (Kemp), Frankenštajna (Hensli). Na njegovoj strani je i zanosna Ana, član porodice posvećene očišćenju sveta od zla.

O FILMU

Radnja filma zasnovana je na liku lovca na vampire - Abrahamu van Helsingu, koji se prvi put pojavio u filmu "Drakula" Brema Stokera. Iako ovaj film ima sličnosti sa ranijim horor filmovima, on nije u potpunosti rimejk.

Studio "Univerzal" je četrdesetih godina snimio tri filma u kojima je udružio tri čudovišta: "The House of Frankenstein" (1945), "The House of Dracula" (1948) i 1948. godine "Abbott & Costello Meet Frankenstein", ali se ni u jednom od njih nije pojavljivao dr Van Helsing. Samim tim postoji nada da će ovaj projekat pokrenuti serijal filmova o ovom neobičnom lovcu.

Radnja filma "Van Helsing" odvija se sredinom 19. veka. Film je sniman u Pragu (oko 70% filma), Parizu, Rimu i Los Anđelesu. Budžet je procenjen na dosta visokih 150 miliona dolara.

Ovo je film reditelja Stivena Samersa, dosad poznatog publici po pustolovnoj "Mumiji" (1999) i finansijski još uspešnijem nastavku - "Povratak mumije" (2001). Uspeh "Mumija" osigurao je Samersu poverenje šefova studija i kreativnu slobodu u 150 miliona dolara vrednom filmu "Van Helsing".

Prvi put u istoriji kinematografije dozvoljen je redizajn čudovišta iz klasičnih filmova strave koja su tokom tridesetih i četrdesetih godina pomogla izgradnji "Univerzal studija".


itd. da li ste gledali sta mislite etc.
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

Van Helsing Empty
PočaljiNaslov: Re: Van Helsing   Van Helsing EmptyČet Sep 17, 2009 12:26 pm

Gledala sam ga sa drugaritzom pre neki dan...Ok je mada je prewisxe razwucxen....Nije film smor ali trajanje filma ubija...
Nazad na vrh Ići dole
Cassie
Lovac na demone
Lovac na demone
Cassie


Ženski
Broj poruka : 404
Godina : 32
Lokacija : BeH!nD ThE SuN
Poeni : 474

Van Helsing Empty
PočaljiNaslov: Re: Van Helsing   Van Helsing EmptyČet Sep 17, 2009 1:39 pm

ja sam ga gledala pre par godina xD
msm da sam zaspala na pola, ali to ne znaci da je film los xD
kasnije mi je sestra prepricavala sta je bilo ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Sponsored content





Van Helsing Empty
PočaljiNaslov: Re: Van Helsing   Van Helsing Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Van Helsing
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Supernatural :: Filmovi-
Skoči na: