Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PočetnaPočetna  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 The Time Machine

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Cassie
Lovac na demone
Lovac na demone
Cassie


Ženski
Broj poruka : 404
Godina : 32
Lokacija : BeH!nD ThE SuN
Poeni : 474

The Time Machine Empty
PočaljiNaslov: The Time Machine   The Time Machine EmptyPon Sep 14, 2009 4:17 pm

The Time Machine Time_machine


Glavne uloge: Guy Pearce, Samantha Mumba, Omero Mumba, Jeremy Irons, Orlando Jones

Scenario: David Duncan

Producent: Arnold Leibovit

Režija: Simon Wells

SINOPSIS

Naučnik Aleksandar Hartdegen odlučio je da dokaže da je moguće putovati kroz vreme. Nakon lične tragedije - gubitka žene sa kojom je trebalo da se venča - odlučuje da aktivira sopstvenu mašinu za putovanje kroz vreme. Pokušava da se vrati u prošlost i utiče na trenutak kada njegova mlada verenica gubi život. Isprobavajući svoje teorije uz pomoć vremeplova, sopstvenog izuma, Hartdegen biva prebačen 800.000 godina u budućnost, gde otkriva da je čovečanstvo evoluiralo u dve rase: Eloe i Morloke.

O PRODUKCIJI

U adaptaciji naučno-fantastičnog romana H.Dž. Velsa, Gaj Pirs tumači Aleksandra Hartdegena. Irska pevačica Samanta Mamba tumači Maru, ženu koja se sprijateljuje sa Aleksandrom u dalekoj budućnosti. U filmu takođe glume i Orlando Džouns ("Evolution"), Mark Adi ("The Full Monty"), Sijena Giljori ("Kiss Kiss Bang Bang"), Filida Lo ("Saving Grace") i dobitnik Oskara, Džeremi Ajrons. Reditelj filma "Vremeplov", koji je snimljen 2002. godine, zapravo je Sajmon Vels, praunuk autora knjige, H.Dž. Velsa.

Legendarni H.Dž. Vels, autor romana "Vremeplov", u svoje vreme nazvan je "čovekom koji vidi budućnost". Ipak, čak i Vels bi se zadivio pred saznanjem da je od njegove najpoznatije priče napravljen film, i to dva puta. Iako se mnogo toga promenilo od kada je knjiga napisana, pre više od 100 godina, Velsova vizija budućnosti i dalje je nešto što fascinira filmsku publiku. Producent filma Voltera Parks objašnjava da su šezdesetih godina filmovi poput "20.000 milja pod morem" i "Put u središte zemlje" palili maštu filmske publike, a da je najsugestivniji film ovog žanra svakako bila prva filmska verzija Velsovog romana "Vremeplov", koju je režirao Džordž Pal. "Ono što je interesantno jeste to da nam je savremena tehnologija omogućila da napravimo svet po Velsovoj viziji, nešto što filmski autori nisu mogli da urade pre 40 godina", ističe on.


Da li je neko slučajno gledao ovaj film...
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
naca007
Administrator
Administrator
naca007


Ženski
Broj poruka : 252
Godina : 30
Poeni : 318

The Time Machine Empty
PočaljiNaslov: Re: The Time Machine   The Time Machine EmptyPon Sep 14, 2009 7:52 pm

meni se svidja radnja , palniram da ga jednog dana pogledam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.photoshop-tn.co.cc
Cassie
Lovac na demone
Lovac na demone
Cassie


Ženski
Broj poruka : 404
Godina : 32
Lokacija : BeH!nD ThE SuN
Poeni : 474

The Time Machine Empty
PočaljiNaslov: Re: The Time Machine   The Time Machine EmptyPon Sep 14, 2009 8:14 pm

lolz xD
ja sam ga gledala ne tv-u... dobar je meni ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm
Little Demon of Jared
Vampir
Vampir
Little Demon of Jared


Ženski
Broj poruka : 56
Poeni : 58

The Time Machine Empty
PočaljiNaslov: Re: The Time Machine   The Time Machine EmptyČet Sep 17, 2009 12:20 pm

Mozxda tju i ja da pogledam owaj film....
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Wyatt
Smrtnik
Smrtnik
Mr. Wyatt


Muški
Broj poruka : 19
Poeni : 28

The Time Machine Empty
PočaljiNaslov: Re: The Time Machine   The Time Machine EmptySub Okt 03, 2009 1:50 pm

Cassie ::
lolz xD
ja sam ga gledala ne tv-u... dobar je meni ^^
i ja isto Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Time Machine Empty
PočaljiNaslov: Re: The Time Machine   The Time Machine Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
The Time Machine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Supernatural :: Filmovi-
Skoči na: